با دیپلما بیشتر آشنا شوید

تجهیزات آموزشی پیشرفته

تمامی کلاس‌های دیپلما به کامپیوتر، ویدیو‌ پروژکتور و بورد هوشمند مجهز هستند.

مجوز رسمی

دیپلما تحت مجوز رسمی از آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.

تعیین سطح رایگان

دیپلما برخلاف بسیاری از مؤسسات هیچ وجهی بابت تعیین سطح از متقاضی دریافت نمی‌کند.

اعزام به دانشگاه خارجی

اگر هدف شما از یادگیری زبان، ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارجی است، دیپلما این کار را به کیفیت هرچه تمام‌تر برایتان انجام می‌دهد.

جدیدترین متد آموزشی

دیپلما با بهره‌گیری از به‌روزترین منابع آموزشی و اساتید نخبه و کاربلد شما را تا رسیدن به اهدافتان همراهی خواهد کرد.

سرکار خانم دکتر محمدزاده، بنیان‌گذار مرکز زبان دیپلما، دارای مدرک دکترای تخصصی آموزش زبان انگلیسی بوده و مدیریت موسسه دیپلما را برعهده دارند.

خانوم محمدزاده مدیریت مدرسه نسل نو

مرکز زبان دیپلما در سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را به طور رسمی تحت مجوز سازمان آموزش و پرورش کشور آغاز کرد. این مرکز که در منطقه‌ی گلسار رشت قرار دارد، ۱۶ کلاس درس را در ساختمان چهارطبقه‌ی خود جای داده است.

دیپلما در سال ۱۴۰۱ با تکیه بر دانش، تجربه و نیروی جوانی موفق به اخذ مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جهت ارائه‌ی خدمات اعزام دانشجو به خارج از کشور شده است.

دیپلما در سال ۱۴۰۲ مدرسه‌ی ابتدایی فوق هوشمند پسرانه‌ی نسل نو را راه‌اندازی کرد. این مدرسه که در گلسار، بلوار سمیه، بعد از بیمارستان گلسار واقع است، در شیفت بعد از ظهر پذیرای زبان‌آموزان نوجوان مرکز زبان دیپلما است.

مرکز زبان دیپلما تنها مرکز آموزش زبان است که همزمان کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، روسی، اسپانیایی و ترکی استانبولی در آن فعال هستند و خدماتی همچون مشاوره‌ی تحصیلی و اعزام به خارج از کشور در آن ارائه می‌شوند.

دیپلما تنها مرکز آموزش زبان در رشت است که از متدهای ارتباط محور در آموزش زبان بهره می‌گیرد. به همین جهت، کتاب‌های مورد تدریس در این آموزشگاه در هیچ‌یک از آموزشگاه‌های شهر رشت تدریس نمی‌شود.

مجموعه آموزشی دیپلما

اساتید دیپلما

© کپی رایت - مرکز زبان دیپلما