کلاس آلمانی در رشت

دوره جامع آلمانی در پنج سطح توسط دپارتمان زبان آلمانی دیپلما بهترین آموزشگاه زبان آلمانی رشت برنامه‌ریزی شده است. دیپلما برای افرادی که به منظور خاصی مثل شرکت در مصاحبه کاری یا مهاجرت نیاز به یادگیری آلمانی دارند دوره‌های ویژه‌ای در نظر گرفته است. دوره‌های بحث آزاد و مصاحبه کاری هریک به مدت 20 ساعت از جمله این دوره‌های ویژه هستند.

دوره های آلمانی مرکز زبان دیپلما در سه دسته‌ی کلی کودک، نوجوان و دوره‌ی جامع مکالمه محور برگزار می‌شوند. در دوره‌های کودک فرزندان 5 تا 8 سال شما طی یک سال سه کتاب آلمانی Hallo Anna را آموزش می‌بینند. در دوره‌ی نوجوان سه کتاب Beste Ferunde به زبان‌آموزان بالای 9 سال تدریس می‌شود.

دوره‌ی آموزش آلمانی به کودکان طی 6 ترم 2 ماهه به مدت یک سال برگزار می گردد. کلاس های آلمانی کودکان در مرکز دیپلما 2 روز در هفته تشکیل می‌شوند. کتاب‌های Hallo Anna1  و Hallo Anna3 Hallo Anna2 منابع آموزشی اصلی این دوره هستند که هر یک در دو ترم توسط اساتید بنام مرکز زبان دیپلما تدریس می شو‌ند.

متقاضیان نوجوان یادگیری زبان آلمانی طی ۲ سال سری کامل کتاب‌های Beste Ferunde را آموزش می‌بینند.

در دوره‌ی جامع آلمانی مرکز زبان دیپلما زبان‌آموزان امکان شرکت در کلاس‌های عادی و فشرده را دارند. دوره‌ی جامع آلمانی در حالت عادی 20 ماه و در حالت فشرده 13/5 ماه به طول می‌انجامد. دوره جامع زبان آلمانی در پنج سطح A1 A2 B2 و C1 برگزار می‌گردد و زبان‌آموزان میتوانند پس از اتمام دوره B1 در دوره 36 ساعت آمادگی آزمون B1 شرکت کنند. دوره 16 ساعته آمادگی آزمون B2 و دوره 20 ساعت تست DAF از دیگر دوره‌هایی است که توسط دپارتمان زبان آلمانی مرکز زبان دیپلما برنامه‌ریزی شده است.

اگر جزو افرادی هستید که در یادگیری آلمانی عجله دارید و می‌خواهید تا زمان مشخصی به سطح قابل قبولی از تسلط به این زبان دست پیدا کنید مرکز زبان دیپلما دوره‌های 20 ساعته‌ی بحث آزاد و مصاحبه کاری را ترتیب داده  است. دوره های 24 ساعته تعامل با محیط و گرامر و تمرین نیز از دیگر دوره‌های فوری مرکز زبان دیپلما محسوب می‌شوند.

آموزش زبان آلمانی در رشت

در صورتی که قصد داشته باشید آلمانی را به قصد مهاجرت یاد بگیرید ما شما را تا رسیدن به هدفتان همراهی خواهیم کرد. مشاوره‌ی مهاجرت به کشور آلمان در کنار آموزش زبان آلمانی از جمله خدماتی است که مرکز زبان دیپلما به متقاضیان دوره‌های ویژه‌ی خود ارائه می‌دهد.

مدرس زبان آلمانی در رشت مرکز زبان دیپلما

متقاضی شرکت در هر یک از دوره‌های زبان آلمانی در رشت که باشید، دیپلما با برترین اساتید آموزش زبان آلمانی در رشت در خدمت شماست. همچنین اگر کلاس خصوصی را ترجیح می‌دهید، دوره‌های خصوصی تک‌نفره و دونفره با کلا‌س‌های ۹۰، ۱۲۰ و ۱۸۰ دقیقه‌ای گزینه‌هایی هستند که مناسب شما برنامه‌ریزی شده‌اند.