آمادگی آزمون آیلتس

دوره‌ی آمادگی آیلتس در مرکز زبان دیپلما در مجموع ۱۵ ماه به طول می‌انجامد. این زمان در صورتی که متقاضی نیازمند دوره‌ی پیش‌نیاز باشد به ۱۸ ماه افزایش می‌یابد.

کلاس‌های دوره‌ی آمادگی آیلتس در مرکز زبان دیپلما به صورت دو روز در هفته تشکیل می‌شوند و طول هر جلسه ۳ ساعت در نظر گرفته شده است.

تعداد جلسات دوره‌ی پیش‌نیاز آمادگی آیلتس ۲۴ جلسه‌ی ۳ ساعته است که مجموعا ۷۲ ساعت تدریس را در برمی‌گیرد.

دوره‌ی پانزده ماهه‌ی آمادگی آیلتس در مرکز زبان دیپلما مجموعا مشتمل بر ۱۲۳ جلسه‌ی سه ساعته است. زبان‌آموزان پس از اتمام این دوره آماده‌ی شرکت در آزمون آیلتس برای کسب نمره‌ی بالای ۷ می‌شوند.

دوره‌ی ۱۸ ماهه‌ی آمادگی آزمون آیلتس شامل ۶ ترم می‌شود. از آن‌جایی که در ترم اول مفاهیم ابتدایی زبان تدریس می‌شود، صرفا افرادی که پیش‌زمینه‌ی زبانی ندارند ملزم به شرکت در این ترم هستند. برای سایر افراد دوره‌ی آمادگی آیلتس ۱۵ ماهه خواهد بود.

ترم‌های دوم و سوم هر یک ۲ ماه به طول می‌انجامند. زبان‌آموزان پس از اتمام ترم سوم قادر به کسب نمره‌ی ۴ تا ۵ خواهند بود.

در ترم چهارم که سه ماه طول می‌کشد، زبان‌آموزان طی ۲۵ جلسه آماده‌ی کسب نمره‌ی ۵ تا ۶ می‌شوند.

دو دوره‌ی ۴ ماهه‌ی Vantage و Mastery هر یک شامل ۳۳ جلسه آموزش نیز برای افرادی که قصد دارند نمره‌ی بالای هفت کسب کنند برنامه‌ریزی شده است.

مرکز زبان دیپلما سری کتاب‌های مفید و خوشنام Mindset را برای دوره‌ی آمادگی آیلتس در نظر گرفته است.

کتاب Mindset Foundation اولین کتابی است که در دوره‌ی آمادگی آیلتس مرکز دیپلما تدریس می‌شود. زبان‌آموزانی که پیش‌زمینه‌ی زبانی داشته باشند، این کتاب را در دو ترم ۱۶ جلسه‌ای آموزش می‌بینند. اما برای افرادی که به تازگی گام در راه یادگیری زبان گذاشته‌اند، کتاب World English Intro به عنوان منبع دوره‌ی پیش‌نیاز در نظر گرفته شده است.

پس از Mindset Foundation کتاب Mindset 1 طی سه ماه و در ۷۵ ساعت به زبان آموزان تدریس می‌شود.

در نهایت Mindset 2 و Mindset 3 در ترم‌های ۳۳ جلسه‌ای ظرف مدت ۸ ماه به زبان‌آموزان تدریس می‌شوند.

دیپلما یکی از معدود موسسات آموزش آیلتس در کشور است که به صورت تخصصی مهارت‌های زبانی را آموزش داده و تقویت می‌کند. مدیران دیپلما با هدف ارتقاء سطح کیفی آموزش آیلتس در استان، از همان ابتدای فعالیت نسبت به جذب اساتید نخبه در امر تدریس آیلتس اقدام کردند که این مسئله دیپلما را به یکی از قطب‌های آموزش آیلتس تبدیل کرده است.

بهره‌گیری از اساتید نخبه در کنار برنامه‌ریزی دقیق آموزشی، منتج به قبولی‌های فراوان دیپلمایی‌ها با بالاترین نمرات شده است که این موضوع خود مهر تأییدی بر کیفیت بالای آموزش آیلتس در دیپلماست.

دوره‌ای مخصوص شما!

اگر برای مهاجرت کاری یا تحصیلی نیاز به مدرک آیلتس با حداقل نمره‌ی مشخص دارید، دوره‌ی آمادگی آیلتس مرکز زبان دیپلما دوره‌ای مخصوص شما محسوب می‌شود.

تبلیغات دروغین آیلتس در ۲ ماه و… را فراموش کنید. برای یادگیری اصولی و حصول نتیجه در آزمون نیاز به آموزش بی‌عیب و نقص دارید. شک نداشته باشید که دیپلما شما را تا رسیدن به هدفتان همراهی خواهد کرد.

کتاب های مایندست برای آموزش آیلتس در مرکز زبان دیپلما

دوره‌ی آمادگی آیلتس مرکز دیپلما در حالت عادی ۱۵ ماه به طول می‌انجامد. چنان‌چه متقاضی شرکت در این دوره نیاز به آشنایی بیشتر با مفاهیم ابتدایی زبان انگلیسی داشته باشد، باید در ترم سه ماهه‌ی پیش‌نیاز دوره‌ی آیلتس شرکت کند تا سطح دانش زبانی او برای شروع دوره مناسب باشد.