کلاس روسی در رشت

روسی از جمله زبان‌های اسلاوی است و در بین این دسته از زبان‌ها بیشترین گویش‌ور را دارد. زبان مادری حدود ۱۵۰ میلیون نفر در جهان روسی است؛ اما ۲۵۰ میلیون نفر به این زبان صحبت می‌کنند. موسیقی‌دان‌های برجسته‌ای همچون چایکوفسکی و استراوینسکی و ادیبانی همچون داستایوفسکی و تولستوی از روسیه سر برآورده‌اند.

روسیه که تاریخ پر فراز و نشیبی را تجربه کرده است، جاذبه‌های گردشگری فراوانی را در خود جای داده است. این جاذبه‌ها روسیه را به مقصد گردشگران بسیاری از سرتاسر دنیا تبدیل کرده است. میدان سرخ مسکو، موزه آرمیتاژ، کلیساهای رنگارنگ سن پترزبورگ و سالن باله و اپرای بلشووی بخشی از جاذبه‌های توریستی روسیه به حساب می‌آیند.

اگر دوست دارید زبان بزرگترین کشور دنیار را یاد بگیرید باید خود را آماده‌ی مواجهه با دنیایی جدید کنید. به عقیده‌ی بسیاری یادگیری روسی به دلیل ریشه‌ی متفاوتی که دارد یک چالش به حساب می‌آید. الفبای متفاوت سیریلیک و مفهومی به نام حالت (падеж) ممکن است در ابتدای یادگیری شما را وحشت‌زده کند؛ اما با شرکت در بهترین کلاس روسی در رشت رفته رفته طعم شیرین پا گذاشتن به دنیایی متفاوت را خواهید چشید.

روسی و فرصت بورسیه شدن

روسیه یکی از بهترین مقصدها برای کسانی است که قصد دارند تحصیل خود را در دانشگاه‌های تراز اول دنیا ادامه دهند. برای دانشجو شدن در روسیه پیش‌نیازی به نام مدرک پادفک نیاز است. پادفک علوم پایه‌ای مرتبط به رشته‌ی تحصیلی شما است که باید برای ورود به دانشگاه به روسی یاد بگیرید. دیپلما علاوه بر برگزاری دوره‌های ترمیک عمومی و خصوصی آموزش زبان روسی تنها مرکز برگزار کننده‌ی دوره‌های اختصاصی پادفک در شمال ایران است.

اگر قصد مهاجرت تحصیلی به کشور روسیه را داشته باشید و بخواهید در دانشگاه‌های معتبر روسیه پذیرش بگیرید، دیپلما خدمات کم‌نظیر مشاوره و اعزام دانشجو را نیز تحت مجوز موسسه راساسیر فردا با مجوز رسمی از وزارت، علوم، تحقیقات و فناوری به شما ارائه می‌دهد.

سخنرانی انگلیسی