کلاس ایتالیایی در رشت

ایتالیایی از شاخه‌ی زبان‌های رومی بوده و زبان رسمی کشور ایتالیا با حدود ۶۵ میلیون نفر جمعیت است. این زبان که ریشه‌ی لاتین دارد، به زبان موزیکال معروف است. بسیاری از اصطلاحات موسیقی ایتالیایی هستند و ایتالیا از نظر هنر و زیبایی بسیار غنی است. با ثبت نام کلاس ایتالیایی در رشت در مرکز زبان دیپلما فرصت یادگیری یکی از خاص‌ترین و جذاب‌ترین زبان‌های دنیا با حدود ۸۵ میلیون گویشور در سراسر دنیا را خواهید داشت. بعلاوه، با یادگیری زبان ایتالیایی فرصت‌های شغلی پردرآمدی پیش روی شما خواهند بود.

زبان آموزان دیپلما در حال کطالعه در کافی شاپ

در مرکز زبان دیپلما زبان ایتالیایی توسط اساتید با سابقه‌ای که عموما تجربه‌ی زندگی در ایتالیا را دارند، آموزش داده می‌شود. بهترین کلاس ایتالیایی در رشت در مرکز زبان دیپلما با بهره‌گیری از به‌روزترین متد و کتاب‌های آموزشی یادگیری ایتالیایی برگزار می‌شود. فضای دل‌نشین این آموزشگاه نیز یادگیری ایتالیایی را شیرین‌تر از همیشه کرده است.

کلاس گروهی ایتالیایی

برای یادگیری یک زبان و به کار بستن آن لازم است در جمع حضور یافته و آموخته‌های خود را به کار بگیرید. کلاس‌های گروهی مرکز زبان دیپلما که حداکثر با حضور ۷ زبان‌آموزان تشکیل می‌شود این فرصت را به شما می‌دهد که از زبان ایتالیایی برای برقراری ارتباط بهره بگیرید.

کلاس خصوصی ایتالیایی

دیپلما برای افرادی که در یادگیری زبان ایتالیایی عجله و اضطرار دارند، کلاس خصوصی ایتالیایی را ترتیب داده است. بعلاوه، ممکن است به دلایلی مثل کار و نداشتن وقت در ساعات معمول روز کلاس‌های خصوصی که زمان برگزاری آن‌ها به سلیقه‌ی شما تعیین می‌شود را ترجیح بدهید.