کلاس دولینگو در رشت

اگر تا کنون فکر ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور به سرتان زده باشد، حتما این را متوجه شده‌اید که داشتن مدرک آیلتس یکی از پیش‌نیازهای پذیرش در بسیاری از دانشگاه‌های سراسر جهان است. امروزه، ثبت نام و شرکت در آزمون آیلتس مستلزم هزینه‌ی زیادی است. در چنین شرایطی اگر دانشگاه مقصد شما مدرک دولینگو را قبول کند، هیچ انتخابی برایتان بهتر از شرکت در آزمون آنلاین دولینگو نخواهد بود. این آزمون نه تنها ارزان‌تر است، بلکه به لطف آنلاین بودن از هرکجای دنیا که باشید در دسترس است، نتایج آن نیز بسیار سریع‌تر اعلام می‌شوند. ثبت نام در دیپلما تنها برگزارکننده کلاس دولینگو در رشت شروع خوبی برای قبولی در دولینگو است.

آزمون انگلیسی آنلاین دولینگو

آمادگی آزمون دولینگو رشت

دولینگو به دلیل جدید بودن نسبت به آیلتس و تافل بسیار ناشناخته است. هر چیز ناشناخته‌ای می‌تواند ترسناک باشد؛ اما نگران نباشید. تیم آموزشی مرکز زبان دیپلما در کنار شماست. بهترین آموزشگاه زبان رشت شما را از صفر تا صد موفقیت در آزمون دولینگو همراهی خواهد کرد.

آموزش دولینگو در رشت

مرکز زبان دیپلما افتخار دارد تا با بهره‌گیری از اساتید مجرب و روش‌های نوین آموزشی، برای اولین بار کلاس دولینگو در رشت را برگزار نماید. در کلاس دولینگو علاوه بر تمرکز روی ارتقا مهارت‌های زبانی شما تمام نکاتی که باید هنگام برگزاری آزمون مد نظر قرار دهید با شما تمرین می‌شود.

اگر متقاضی شرکت در آزمون دولینگو هستید باید بدانید آنلاین بودن دولینگو به معنی این نیست که می‌توانید آزادانه هرکاری انجام دهید؛ برعکس، هرگونه تکان خوردن و چشم برداشتن از دوربین توسط هوش مصنوعی نرم‌افزار آزمون دولینگو شناسایی شده باعث رد صلاحیت شدن شما در آزمون خواهد شد.