بهترین آموزشگاه زبان در رشت

بهترین آموزشگاه زبان در رشت؛ راهنمای انتخاب بهترین موسسه

بهترین آموزشگاه زبان در رشت ممکن است از نظر افراد مختلف ممکن است متفاوت باشد؛ چرا که هرکس انتظارات مختلفی از یک آموزشگاه زبان دارد. دلایلی همچون بالا بودن سطح سواد اکثریت مردم، تمکن مالی و سطح انتظارات افراد، معمولا کار مرکز زبان در رشت را برای جلب رضایت عموم سخت می‌کند. طبیعی است هر موسسه زبان که بتواند خود را از نظر کیفیت آموزشی، پوشش عناوین درسی مختلف همچون آمادگی آزمون آیلتس یا آموزش آلمانی، فضای آموزشی و امکانات به سطح توقع مردم نزدیک‌تر کند، می‌تواند بهترین مرکز زبان در رشت لقب بگیرد. در ادامه به عواملی که باعث محبوبیت یک موسسه زبان می‌شود را بررسی کرده و بهترین مرکز زبان رشت را معرفی می‌کنیم.

آموزشگاه زبان معتبر در رشت

شاید باور این مسئله سخت باشد که آموزشگاه های زبانی در رشت وجود دارند که بدون داشتن حتی یک مجوز معتبر و مرتبط با آموزش در حال فعالیت در حوزه‌ی زبان هستند. اگر به دنبال بهترین آموزشگاه زبان در رشت هستید بهتر است این نکته را مد نظر قرار دهید، مراجع اخد مجوز برای موسسه زبان وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری هستند. بنابراین، دقت کنید مرکز زبان شما حداقل از یکی از دو مرجع مذکور یا ترجیحا از هر دو دارای مجوز رسمی باشد. چرا که در غیر این‌صورت، چنان‌چه نارضایتی یا شکایتی داشته باشید، پیگیری آن از هیچ مرکز مرتبطی امکان‌پذیر نخواهد بود.

نمونه کلاس در مرکز زبان دیپلما بهترین آموزشگاه زبان در رشت

بهترین آمورشگاه زبان انگلیسی برای آمادگی آیلتس

اگر قصد یادگیری زبان به منظور شرکت در آزمون آیلتس دارید، بهتر است در انتخاب بهترین مرکز زبان برای آموزش آیلتس خود دقت زیادی انجام دهید؛ چرا که اولا ممکن است با محدودیت زمانی مواجه باشید و نباید وقت شما هدر برود. ثانیا، افزایش قیمت ارز باعث افزایش هزینه شرکت در آزمون آیلتس شده است و شکست در آزمون علاوه بر زمان باعث هدررفت هزینه‌هایتان خواهد شد.

بهترین آموزشگاه زبان برای آموزش آیلتس مرکزی است که اولا برنامه‌ریزی درسی مناسبی برای افزایش آمادگی شما برای رسیدن به آزمون انجام دهد؛ ثانیا ابزار مناسب و کافی برای محقق کردن این مهم را در اختیار داشته باشد. در صورتی که تمام شرایط از جمله انتخاب منبع آموزشی مفید، استاد کاربلد و امکانات آموزشی مانند ویدیو پروژکتور و بورد هوشمند، بازدهی به حداکثر رسیده و احتمال موفقیت شما در آزمون آیلتس افزایش می‌یابد.

یکی از اصلی‌ترین داشته‌های یک آموزشگاه زبان، اساتید آن هستند. بهترین آموزشگاه زبان در رشت موسسه‌ای است که بهترین‌های آموزش زبان را برای ارائه‌ی هرچه بهتر سرفصل‌های خود به زبان‌آموزان به خدمت بگیرد. اساتیدی که علاوه بر دانش بالا، خود تجربه‌ی شرکت در آزمون آیلتس را دارند و از توانایی کافی برای انتقال دانش و تجربه برخوردار هستند. متأسفانه در بسیاری از آموزشگاه های زبان در رشت مشاهده می‌شود که مدیریت موسسه با انگیزه‌ی پرداخت دستمزد کمتر، از دانشجویان یا افرادی که تجربه و دانش کافی در امر آموزش زبان ندارند استفاده می‌کنند که نتیجه‌ای جز هدررفت وقت و هزینه‌ی زبان‌آموزان نخواهد داشت.

بهترین موسسه زبان آلمانی رشت از نظر امکانات

داشتن امکانات و فضای آموزشی مناسب برای یک آموزشگاه زبان بسیار ضروری است. اساتید نخبه برای تدریس هرچه بهتر به زبان‌آموزان نیازمند امکانات آموزشی مناسب هستند. اگر از جنبه‌ی زبان آموزان به مسئله نگاه کنیم حتی داشتن فضای کافی برای پارک خودرو نیز می‌تواند از برتری‌های یک آموزشگاه زبان نسبت به سایر مراکز محسوب شود؛ چرا که اگر قرار باشد مدت طولانی به آموزشگاه زبان خود رفت و آمد داشته باشید، نباید هیچ مسئله‌ی آزاردهنده‌ای وجود داشته باشد که شما را از ادامه‌ی مسیر تحصیل خود دلسرد کند.

نمای جلو سالن کنفرانس آموزشگاه زبان دیپلما

کلاس‌های بزرگ با تراکم جمعیت کم مجهز به وسایل مناسب گرمایش و سرمایش، ویدیو پروژکتور، بورد هوشمند، فضای استراحت برای زبان آموزان از مزیت‌های هر موسسه زبان معتبری است که علاوه بر کیفیت آموزش به راحتی زبان آموزان نیز فکر می‌کند. به جرئت می‌توان گفت تنها آموزشگاه زبان رشت که از چنین امتیازاتی برخوردار است، مرکز زبان دیپلما واقع در گلسار، بلوار دیلمان است. این موسسه زبان در بخش آموزش زبان به کودکان نیز بسیار فعال بوده و یک سالن مجهز به انواع لوازم بازی مانند ترامپولین و استخر توپ را برای آموزش زبان از طریق بازی به کودکان ۳ تا ۵ سال در نظر گرفته است.

بهترین مرکز زبان از نظر تنوع دوره

واقعیت این است که بسیاری از موسسات زبان که نام خود را مرکز زبان می‌گذارند، تنها به امر آموزش زبان انگلیسی مشغول هستند. به‌طوری که اگر برای ثبت نام آلمانی ، فرانسوی، روسی، ترکی استانبولی یا هر زبان دیگر به آن‌ها مراجعه کنید از ارائه‌ی خدمات به شما ناتوان خواهند بود. موسسه‌ای که بتواند برای برای تمامی متقاضیان یادگیری زبان دوره‌ی فعال داشته باشد باید در تمامی زمینه‌ها فعال عمل کرده باشد. اگر آموزشگاهی در جذب استاد، برنامه‌ریزی درسی و جذب زبان‌آموز برای کلیه‌ی زبان‌ها فعال عمل کند، این مسئله خود مهر تأییدی بر اعتبار آن آموزشگاه خواهد بود و زبان‌آموز می‌تواند به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در رشت روی آن حساب کند.

کلاس زبان با خدمات مشاوره و پشتیبانی مناسب

گاهی به عنوان زبان‌آموز تنها نیاز شما این است که بدانید در چه سطحی از دانش زبانی قرار دارید؛ یا برای شرکت در آزمون آیلتس به چه میزان از آموزش نیاز دارید. این یک خدمت مشاوره‌ای است که متأسفانه در بسیاری از موسسات با دریافت وجه از متقاضیان همراه است. تنها آموزشگاه زبان در رشت که می‌توانید در آن به صورت رایگان تعیین سطح شوید، مرکز زبان دیپلما است. در این مرکز مشاوره و تعیین سطح هم به صورت حضوری و هم آنلاین کاملا رایگان است.

از نظر پشتیبانی، پاسخگویی مشاوران ثبت‌نام و فعال بودن سایت یک شرط اساسی برای موسسات زبان معتبر است. اینکه بتوانید در هر زمانی از روز چه به صورت تلفنی چه از طریق سایت با کارشناسان ارتباط برقرار کنید خیال شما را از داشتن پشتیبان در کلیه‌ی مراحل زبان‌آموزی راحت می‌کند. بعلاوه دیپلما از طریق اپلیکیشن رسمی خود محتوای آموزشی در اختیار زبان‌آموزان خود قرار می‌دهد و اعلام نمرات کلاسی و پایانی را نیز از همین طریق به زبان‌آموزان اطلاع‌رسانی می‌کند.

بهترین موسسه زبان در رشت مرکز زبان دیپلما

بهترین آموزشگاه زبان در رشت : معرفی مرکز زبان دیپلما

مرکز زبان دیپلما کار خود را از سال ۱۳۹۸ با هدف ارائه‌ی هرچه بهتر خدمات آموزشی آغاز کرد، یکی از بهترین موسسات زبان رشت محسوب می‌شود. برگزاری دوره‌های آموزشی متنوع از جمله کلاس آلمانی، کلاس آیلتس، کلاس فرانسه و همچنین دوره‌های انگلیسی در سفر، بحث آزاد و دوره تربیت مدرس توسط اساتید نخبه و مجرب تنها بخشی از خدماتی است که این مرکز زبان مدرن ارائه می‌کند.

مساحت زیاد، امکانات به روز آموزشی در کنار خدمات رفاهی همچون کافی شاپ زبان‌آموزان از دیگر مواردی است که این موسسه را از سایر آموزشگاه های زبان رشت متمایز کرده است. این موسسه که از جدیدترین متد آموزشی روز دنیا بهره می‌برد نه تنها محل برگزاری آزمون آیلتس است، بلکه تنها مرکز برگزارکننده‌ی آزمون بین‌المللی آلمانی تلک در شمال کشور نیز محسوب می‌شود.

دیپلما در مرکز زبان بزرگ خود خدمات مشاوره و اعزام دانشجو به خارج از کشور را نیز تحت مجوز موسسه‌ی راساسیر فردا انجام می‌دهد که این خدمت می‌تواند برای بسیاری از زبان‌آموزانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های معتبر خارجی را دارند مفید و کارآمد باشد.

مرکز زبان دیپلما هم‌‌اکنون میزبان بیش از ۷۰۰ زبان‌آموز علاقه‌مند به یادگیری زبان‌های خارجی است. رمز موفقیت این مرکز به گفته‌ی سرکار خانم زهرا محمدزاده، مدیر و موسس مرکز زبان دیپلما، احترام به خواسته‌ی زبان‌آموزان و فراهم آوردن خدمات آموزشی خوب در کنار خدمات رفاهی مطلوب است.

0 پاسخ‌ها

ارسال یک پاسخ

می‌خواهید در گفتگو‌ها شرکت کنید؟
راهنمایی رایگان!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *