انگلیسی در سفر

اگر قصد دارید در تعطیلات مختلف به کشورهای دیگر سفر کنید، انگلیسی در سفر از ابزارهای موردنیاز مسافرت شما خواهد بود. ممکن است در موقعیت‌هایی قرار بگیرید که ندانید دقیقا چه بگویید و یا گاهی حتی واژه‌های بسیار ساده از ذهنتان برود. پس، بهتر است با واژه‌های کاربردی و عبارات مناسب آشنا شوید تا تجربه سفر شما یک تجربه شیرین باشد.

قطعا شما نمی‌توانید برای راحتی مسافرت‌های خود تمام زبان‌های دنیا را یاد بگیرید. باتوجه به این که زبان انگلیسی یک زبان بین‌المللی است از نظر کاربرد گستردگی زیادی دارد، یادگیری آن موجب تسهیل در برقراری ارتباط در کشورهای مختلف و ایجاد ارتباط کلامی مناسب و رفع نیازهای ارتباطی شما در سفر می گردد.

دوره انگلیسی در سفر توسط تیم آموزشی مرکز زبان دیپلما در 2ترم برنامه ریزی شده است و هر ترم 3ماه و به صورت 2جلسه 90دقیقه ای در هر هفته می باشد.در طول دو ترم کتاب و جزوه آموزشی تدریس می شود. به علاوه فعالیت های عملی با همکاری زبان آموز و استاد نیز در کلاس اجرا می شود.

لذت ارتباط آسان در سفر

شما ممکن است به دلایلی مانند تفریح، تحقیق،تحصیل، کار و… به خارج سفر کنید. در هر صورت به واژه‌ها و اصطلاحات انگلیسی در زمینه مکالمات فرودگاه، هتل، رستوران، خدمات اجتماعی، مکالمات عمومی، مصاحبه شغلی و… نیازخواهید داشت که هر کدام از این موضوعات لغات تخصصی و عمومی زیادی را شامل می شود که در انگلیسی در سفر شما با این اصطلاحات آشنا خواهید شد.

انگلیسی برای سفر