دوره آمادگی آزمون دکتری

اگر شما داوطلب آزمون دکتری هستید و قرار است به زودی درآزمون مصاحبه شفاهی آن شرکت کنید یا دانشجو مقطع دکتری هستید و نیاز به یک مدرک زبان دارید. علاوه بر آیلتس و تافل که آزمون‌های بین‌المللی محسوب می‌شوند، دو آزمون نسبتا ساده‌تر EPT  و MSRT  می‌توانند به شما کمک بکنند؛ چرا که کسب حد نصاب نمره در این دو آزمون رزومه مناسبی برای شما ایجاد می کند.

آزمون EPT و MSRT

EPT

EPT مخفف English Proficiency Test است. این آزمون شامل سه بخش لغت، گرامر و درک مطلب است. آزمون EPT شامل 100 سوال است و نمره‌ی منفی ندارد. مدرک EPT مورد قبول دانشگاه‌های آزاد کشور است.

MSRT

MSRT مخفف Ministry of Science Research and Technology است و مورد تأیید کلیه دانشگاه‌های کشور است. این آزمون تقریبا هر ماه برگزار می‌شود. MSRT شامل 100 سوال است از بخش‌های لیسنینگ، گرامر، درک مطلب است.

مرکز زبان دیپلما افتخار دارد تا با بهره‌گیری از اساتید مجرب و روش‌های نوین آموزشی، دوره‌های MSRT  و EPT را برگزار نماید. هر کدام از این دوره‌ها به مدت 60 ساعت در مدت دو ماه ونیم به صورت 2 جلسه 3 ساعته در هفته برگزار می‌شود و شما را برای شرکت در این آزمون‌ها و کسب نمره موردنظر آماده می‌کند.